Logistyka

Logistyka

USŁUGI

Logistyka

Senatrans to rzetelny i doświadczony partner w zakresie logistyki zintegrowanej.

Dbamy o właściwe zarządzanie magazynem, wysyłkami i materiałami i od zawsze pracowaliśmy nad oferowaniem firmom usług logistycznych ukierunkowanych na optymalizację kosztów i czasu produkcji.

MAGAZYN

W Senatrans mamy gotowe powierzchnie i konstrukcje, aby zaoferować sprawną obsługę magazynową w zakresie składowania towarów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w badaniu rozwiązań logistyki przychodzącej i wychodzącej, co pozwala nam zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom jakości, profesjonalizmu i kompetencji.

PRZECHOWYWANIE

Oferujemy usługi składowania towarów w naszych magazynach wyposażonych i regałowych, które są w stanie pomieścić wszystkie rodzaje towarów. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości, wydajnych i bezpiecznych usług.

Śledzimy wszystkie etapy przechowywania: od odbioru produktów, przez ich konserwację, po przygotowanie do dystrybucji i dostawę.

PUNKT TRANZYTOWY

Dzięki strategicznemu położeniu naszych hubów nasi klienci mogą korzystać z usług punktów tranzytowych we wszystkich regionach UE i poza nią.

Różne przepływy towarów przechodzą bez depozytu i są wysyłane do różnych miejsc docelowych, w krótszym czasie i z większą wydajnością.

Logistica_01