O Nas

O Nas

Senatrans Polska

Zintegrowana firma transportowo-logistyczna zapewniająca elastyczną obsługę

Jesteśmy międzynarodową firmą transportowo-logistyczną z siedzibą w Polsce i dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań logistycznych dostosowanych do każdego rodzaju działalności.

Działamy w sektorach motoryzacyjnym, konsumenckim, przemysłowym, elektronicznym, AGD, spożywczym.

Szybkość to nasza specjalność. Zarządzamy dedykowanym transportem ekspresowym i drobnicowym: węzeł Senatrans we Wrocławiu jest codziennie połączony z Włochami i Francją, aby oferować dostawy do iz regionów należących do każdego węzła.

Pomagamy klientowi od zamówienia do dostawy i realizujemy transport częściowy (LTL), całopojazdowy (FTL) oraz dostawy ekspresowe na terenie całej UE i poza nią (Wielka Brytania, Serbia i Turcja).

Dzięki wewnętrznym zasobom i rozbudowanej sieci partnerów handlowych jesteśmy w stanie zagwarantować szybkie dostawy i pełne wsparcie w zarządzaniu łańcuchem dostaw wraz z usługami logistycznymi i magazynowymi.

Transport

Nasza duża sieć bezpośrednio kontrolowanych oddziałów i współpraca z certyfikowanymi przewoźnikami zapewnia zawsze doskonałą obsługę małych i dużych przesyłek, bez ograniczeń wagowych. Nasze transporty ładunków częściowych są idealnym rozwiązaniem do zarządzania ograniczonymi ilościami towarów, które są konsolidowane w jednej przesyłce.

Logistyka

Nasza zintegrowana usługa logistyczna ma na celu optymalizację kosztów i czasu produkcji, a także poprawę jakości pracy. Dbamy o prawidłowe zarządzanie magazynem, wysyłkami i materiałami. Od zawsze staramy się zapewnić firmom nasze zintegrowane usługi logistyczne, które zapewniają stały monitoring wydajności i ekonomiczności całego łańcucha dostaw. Umiejętności rozwijane w zakresie logistyki zintegrowanej oraz ugruntowana obecność na świecie sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym i doświadczonym partnerem, gotowym do stawienia czoła międzynarodowym wyzwaniom wynikającym z globalizacji i rosnącej złożoności rynków.

Senatrans Polska

Gdziekolwiek potrzebujesz.

CERTYFIKACJA ISO 9001: 2008
System zarządzania jakością

Norma ISO 9001: 2008 to uznawany na całym świecie standard certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością poprzez ocenę pełnej satysfakcji klienta, optymalizację procesów wewnętrznych oraz redukcję marnotrawstwa i nieefektywności. Poprzez pomiar wydajności i przyjęcie odpowiednich wskaźników certyfikacja gwarantuje zdolność do dotrzymania zobowiązań podjętych wobec klienta oraz do zarządzania procesami biznesowymi.