Transport

Transport
Trasporti_01

USŁUGI

Transport

Dzięki naszej sieci oddziałów i współpracy z certyfikowanymi przewoźnikami zapewniamy doskonałą obsługę małych i dużych przesyłek, bez ograniczeń wagowych.

Gwarantujemy codzienne wyjazdy na calym swiecie i szybko docieramy do wszystkich miejsc docelowych.

TRANSPORT
CZĘŚCIOWY

Nasza usługa transportu częściowego – LTL (Less Than Truckload) – jest przeznaczona do obsługi ograniczonych ilości towarów od różnych nadawców, które są łączone w jedną przesyłkę.

Nasza usługa jest spersonalizowana, niezwykle elastyczna i bezpieczna, zdolna zaspokoić każdą potrzebę. Dbamy o całą fazę transportu, od wyjazdu do dostawy do miejsca docelowego: po otrzymaniu towaru agregujemy go i wysyłamy do różnych odbiorców.

Zaletą tego typu usługi jest transport po obniżonych i korzystnych cenach.

TRANSPORT Z
PEŁNYM ŁADUNKIEM

Usługa transportu całopojazdowego – czyli FTL (Full Truck Load) – polega na wyłącznym użytkowaniu pojazdu przez klienta do przewozu wszelkiego rodzaju towarów. Najbardziej wydajne rozwiązanie dla wysyłki do miejsca przeznaczenia bez postojów pośrednich.

W Senatrans Polska posiadamy dużą flotę posiadanych pojazdów, co wraz z flotą naszych partnerów pozwala nam zawsze zagwarantować ładowność.

Wybierając rozwiązania w zakresie transportu FTL, możesz liczyć na szybką, konkurencyjną i bezpieczną usługę.

PRZESYŁKA
EKSPRESOWA

W przypadku pilnych dostaw możesz polegać na naszej usłudze transportu ekspresowego.

Dysponujemy flotą pojazdów przeznaczonych wyłącznie do szybkiego transportu towarów do głównych europejskich destynacji.

Ten rodzaj usługi jest idealny dla tych, którzy potrzebują jak najszybciej, punktualnie i bezpiecznie wysłać towar.